Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

büyükorhan panoraması

+18
orhankebirli
merve
d3ng3s1z
DarkTeror
DaRKMaGiCaN
DERSE
karasevda
^^HaYLaZ^^
|{ü|3|2@
kubra
PaNdOrA
nazann
ToLGa HAN
naz
i$m@il
Gökhan Atış
hakan_
narkisos
22 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [4 sayfadaki 15 sayfası]

76büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 24th Mayıs 2007, 2:10 am

narkisos

narkisos

büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Copy1ofimg0046vt1

77büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 24th Mayıs 2007, 2:12 am

narkisos

narkisos

büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Copy1ofimg0151gv9

78büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 24th Mayıs 2007, 2:13 am

narkisos

narkisos

bugünlük bu kadar yeter flower

79büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 24th Mayıs 2007, 4:59 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

komik bizim köyümüzde bide hallar mahallesi var orasının resimlerini de koyun...........

80büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 24th Mayıs 2007, 8:02 pm

hakan_

hakan_

bir sürü çekmişsin...Fotoğraf makinesini yeni mi aldın...İlk zamanlar öyle bi heves oluyo yanından ayırmıyosun...Sonra sıkılıyosun tabi...Fotoğraf çekerken daha seçici davranıyosun...Denklenşörüne sağlık...:)

81büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 24th Mayıs 2007, 8:50 pm

ToLGa HAN

ToLGa HAN

hallar mahallesi diye bir yer yok büyükorhanda
ellerine sağlık narkisos birdahakine bizim evi de çekersen sevinirim ok

82büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 24th Mayıs 2007, 9:13 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

Laughing Laughing Laughing

83büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 25th Mayıs 2007, 1:16 am

narkisos

narkisos

civil_ demiş ki:bir sürü çekmişsin...Fotoğraf makinesini yeni mi aldın...İlk zamanlar öyle bi heves oluyo yanından ayırmıyosun...Sonra sıkılıyosun tabi...Fotoğraf çekerken daha seçici davranıyosun...Denklenşörüne sağlık...büyükorhan panoraması - Sayfa 4 143593

hımm seçici deilim yani Suspect

84büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 25th Mayıs 2007, 1:24 am

narkisos

narkisos

chemist demiş ki:komik bizim köyümüzde bide hallar mahallesi var orasının resimlerini de koyun...........

büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Img0158yy0

burası da hallar,
bize uzak kalio pek gezemioz halları o yüzden pek foto yok bu da arabadan çekildi

85büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 25th Mayıs 2007, 1:31 am

narkisos

narkisos

ToLGa HAN demiş ki:hallar mahallesi diye bir yer yok büyükorhanda
ellerine sağlık narkisos birdahakine bizim evi de çekersen sevinirim ok

inşallah

86büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 25th Mayıs 2007, 5:59 pm

Gökhan Atış

Gökhan Atış

hakan denklenşör ne yahu ben hiç duymamışım bu kelimeyi:):

87büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 25th Mayıs 2007, 8:56 pm

hakan_

hakan_

Gökhan Atış demiş ki:hakan denklenşör ne yahu ben hiç duymamışım bu kelimeyi:):

ben de yanlış yazmışı zati,deklenşör olucak...:)
yuh be gökhan bi ton para verip makine aldın bi de .....

Bu resim çekmek için bastığın butona deniyo..:)

En son tarafından 25th Mayıs 2007, 9:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

88büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 25th Mayıs 2007, 9:01 pm

hakan_

hakan_

narkisos demiş ki:
civil_ demiş ki:bir sürü çekmişsin...Fotoğraf makinesini yeni mi aldın...İlk zamanlar öyle bi heves oluyo yanından ayırmıyosun...Sonra sıkılıyosun tabi...Fotoğraf çekerken daha seçici davranıyosun...Denklenşörüne sağlık...büyükorhan panoraması - Sayfa 4 143593

hımm seçici deilim yani Suspect

ne biliyim heryeri çekmişsin....Çiçeği,kuşu felan da çekersin sen şimdi...Bu..makro çekimler fotoğrafçılığın özüdür......

89büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 25th Mayıs 2007, 9:22 pm

narkisos

narkisos

çekerim tabi
hatta çektim bile çiçeği de kuşu da,böcekleri de çekmeyi planlıyorum alien monkey

90büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 25th Mayıs 2007, 10:43 pm

hakan_

hakan_

narkisos demiş ki:çekerim tabi
hatta çektim bile çiçeği de kuşu da,böcekleri de çekmeyi planlıyorum alien monkey

o zaman onlar için de bir topic açalım....Hatta ben açıyım,çektiklerimizi koyalım oraya...

91büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 26th Mayıs 2007, 3:01 pm

Gökhan Atış

Gökhan Atış

haaaaaa o buton mu nerden bileyim ben:): aç aç yaza bende çekerim uğraşacak bi şey lazsım yaza stajdan sonra ne yapacağız.hakan fotoğraf çekmeden o kadar bıkmış ki ankarada beni domates dikerken bile çekmedi:):

92büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 26th Mayıs 2007, 8:10 pm

hakan_

hakan_

o zaman ben çalışıyodum sanki...

93büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 27th Mayıs 2007, 11:59 am

^^HaYLaZ^^

^^HaYLaZ^^

narkisos demiş ki:
chemist demiş ki:komik bizim köyümüzde bide hallar mahallesi var orasının resimlerini de koyun...........

büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Img0158yy0

burası da hallar,
bize uzak kalio pek gezemioz halları o yüzden pek foto yok bu da arabadan çekildi
YANİ BİZİM PEK TAKILMADIĞIMIZ YERLERDEN BİRİ BİZ HİÇ BİLMEYİZ ORALARI:B

94büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 27th Mayıs 2007, 12:03 pm

hakan_

hakan_

bilmicek ne var...Zaten 3 mahalle var...

95büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 27th Mayıs 2007, 12:11 pm

^^HaYLaZ^^

^^HaYLaZ^^

YOK DAAAAA
BEN ŞAKA DİYOM ORLARDAN PEK AYRILMAYIZ komik

96büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 27th Mayıs 2007, 1:19 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

komik komik komik

97büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 27th Mayıs 2007, 5:53 pm

Gökhan Atış

Gökhan Atış

civil_ demiş ki:o zaman ben çalışıyodum sanki...
evet haklısın sen gelmediydin işten.eeee artık onlar olunca çekersin:):

98büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 30th Mayıs 2007, 7:01 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

^^HaYLaZ^^ demiş ki:YOK DAAAAA
BEN ŞAKA DİYOM ORLARDAN PEK AYRILMAYIZ komik
yıldırım hiç gelmez hallara hiç bilmez oraları komik

99büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 10th Haziran 2007, 1:45 pm

narkisos

narkisos

.

En son tarafından 2nd Temmuz 2007, 9:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

100büyükorhan panoraması - Sayfa 4 Empty Geri: büyükorhan panoraması 10th Haziran 2007, 1:46 pm

narkisos

narkisos

çok estetik bi foto oldu bu büyükorhan panoraması - Sayfa 4 143593 tongue

Sayfa başına dön  Mesaj [4 sayfadaki 15 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sonraki

Similar topics

-