Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kahvede Maç Heyecanı. . .

+7
aret
kayakaya
cüneyt
rain
Gökhan Atış
mustafa cali
|{ü|3|2@
11 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

51Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:55 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

bencede gerek yok

52Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:56 pm

desert

desert

şimdide türkçe hocası oldun ha vay be senin anlamdığın bir dal yok heralde müthiş insan... alkış alkış sadece alkışlıyorum helal sana yürübe.. bak belki yanlış bir şey yazmışımdır hadi bana yazmayı öğretsene...

53Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:57 pm

rain

rain

bencede. bir yere varabileceğimi sanmıyorum artık. konuyla pek alakası kalmadı zati Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 143593 ama resimler gerçekten iyiydi.

54Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:58 pm

desert

desert

mustafa cali demiş ki:boşu boşuna tartışmayın
mustafa abicim sen boşver ya bak ne güzel vakit geçiriom ben..

55Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:59 pm

mustafa cali

mustafa cali

muart koyduğumuz resimlere baktın mı mutlaka bak

56Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 6:00 pm

desert

desert

mustafa cali demiş ki:muart koyduğumuz resimlere baktın mı mutlaka bak
bakmammı abi ya ayıpın sen bişey koyarsında bakmam ha olurmu hiç..

57Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 6:00 pm

rain

rain

herşeye rağmen seni kırmak istemem kimseyi kırmak istemem. ne kadar kaba davranmış olsanda ismin herneyse artık desert.

58Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 6:06 pm

desert

desert

arkadaşlar bu resimlerde hep mustfa abi ye teşekkür edioz ama görünmeyen bir kahraman vardı o da sefo teşekkürler sefa dayı...

59Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 9:13 pm

Misafir

Misafir

alkış alkış alkış

60Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty s 2nd Mart 2008, 11:47 am

selamettin

selamettin

arkadaşlar bu resimleri gördükçe gölüm açıldı askerde olan insan köyde olanı bitini unutuyor keşke bende o maçta olamak isterdim tşk ederim resimler için

61Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 3rd Mart 2008, 10:05 pm

Artistt_7

Artistt_7

evt

62Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 3 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 3rd Mart 2008, 10:08 pm

fbozcan

fbozcan

emeği geçen herkese tşkr gsl olmuş

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3