Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Servet'e gazi madalyası verin!

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Servet'e gazi madalyası verin! Empty Servet'e gazi madalyası verin! 24th Haziran 2008, 10:08 pm

muharremkizil

muharremkizil

Neresinin sakat olduğunu yazmayacağım.
Neresinin sağlam olduğunu yazacağım.
Bir tek yeri sağlam, o da yüreği!..
Bir çok futbolcunun, "kılı dönse" sakatım diye kapris yaptığı şu dönemde, "futbolculuk kariyerini" dahası; ekmek yediği mesleğini tehlikeye atacak kadar yürekli biri o.
Galatasaray'ın şampiyonluk maçında gık demeden oynadı. Maç bitti, şampiyonluk turunu iki arkadaşının kollarında attı.
Şimdi ise!... Ulusal takımın her maçında insan üstü oynuyor. Önerim şudur efendim:
Sırtındaki Ulusal forma için hayatını ortaya koyan Servet Çetin'e, "Gazi Madalyası" verilsin.

KAZIM KANAT - Sabah Gazetesi 20/06/2008 Cuma

http://www.orhakebir.com

2Servet'e gazi madalyası verin! Empty Geri: Servet'e gazi madalyası verin! 25th Haziran 2008, 5:03 pm

Yanlız.Kurt

Yanlız.Kurt

çok doğru sözler . . . ok alkış alkış

3Servet'e gazi madalyası verin! Empty Geri: Servet'e gazi madalyası verin! 3rd Temmuz 2008, 9:56 pm

fbozcan

fbozcan

Evt çok haklısın muharem bana kalırsa servet çetin gazi amdalyasına almaya üye biri

4Servet'e gazi madalyası verin! Empty Geri: Servet'e gazi madalyası verin! 3rd Temmuz 2008, 9:56 pm

fbozcan

fbozcan

Evt çok haklısın muharem bana kalırsa servet çetin gazi amdalyasına almaya üye biri

5Servet'e gazi madalyası verin! Empty Geri: Servet'e gazi madalyası verin! 3rd Temmuz 2008, 9:56 pm

fbozcan

fbozcan

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]