Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri

+12
I3y_ç@r$!
scorcher17
narkisos
PaNdOrA
sevinç
i$m@il
muharremkizil
kubra
^^HaYLaZ^^
hakan_
selamettin
|{ü|3|2@
16 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Aşağa gitmek  Mesaj [6 sayfadaki 6 sayfası]

Misafir

Misafir

arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593 arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593 arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593 olur mu herşey ayrıntılarda gizlidir demişler..yada demedilerse ben uydurdum arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593 arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593

temel sağlam olacak ki bina yıkılmasın arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593 arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593 gerçi hakan daha ii bilir bunu arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593

narkisos

narkisos

öle bi söz var da tam olarak öle diil komik

ama dediğim gibi ayrıntıya diil öze bakmak lasım komik

Misafir

Misafir

hmm tamam o zaman ben ogrenene kadar senin dediğin olsun arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593 arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593

narkisos

narkisos

arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593 arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593

hakan_

hakan_

alper demiş ki:
olur mu herşey ayrıntılarda gizlidir demişler..yada demedilerse ben uydurdum

narkisos demişki:
ama dediğim gibi ayrıntıya diil öze bakmak lasım

tezat şeylerde olsa ikisi de geçerli......

Bina işine gelince beni karıştıma..arkadaşlar yok mu büyükorhanımızın çok kıymetli gelenekleri - Sayfa 6 143593

scorcher17

scorcher17

Laughing Laughing

s3da

s3da

geleneklere geri dönem gelin çıkarken şeker yada para dağıtıolar

scorcher17

scorcher17

eet arabalar mafoluo Laughing:D

Sayfa başına dön  Mesaj [6 sayfadaki 6 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Similar topics