Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Forum Kuralları Okunması Zorunludur

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Forum Kuralları Okunması Zorunludur Bir 2nd Mart 2007, 8:50 pm

Misafir


Misafir
* Türkiye Cumhuriyeti’nin yasaları ve Uluslar Aarası Platformda Kabul Görmüş Yasalara, Tüzüklere, Kararnamelere ve antlaşmalara aykırı konu, mesaj, resim vb. içerikli konu açmak ve mesaj yazmak Kesinlikle yasaktır.

* Forum üyelerinin açtığı konulardan ve yazdığı mesajlardan tamamen üyeler sorumludur. Bu sebeple FORUMUMUZ hiçbir sorumluluk yüklenmez.

* Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

* Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Açıldığı takdirde Bölüm Sorumlusu tarafından gereği yapılır.

* Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümün sorumlu yöneticilerine bildiriniz.

* Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

* Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir.
* Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

* Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için anlamsız kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır.

* Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak din, politika, örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz !!! Eğer bu kural çiğneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır !!!.

* Forum ve Forum Yöneticilerine de kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

* Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz !!!.

* Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını silebilir ve forum'a girişini yasaklayabilirler.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilebilir. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa Banned edilirler.

* Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Profesyonel Kişiler tarafından fikir alış-verişin de bulunulması paylaşım amacı için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

* Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

* Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum'a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

* Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan topic'lerle ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.

* Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) YASAKTIR. Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir!!!.

* Üyelerin verdiği adreslerde bulunan dosyalar veya resimler üyelik gerektirecek şekilde ise ve kullanıcılar üye olmadan bu bilgileri alamıyorsa ilgili linkler kural dışı değerlendirilir ve kaldırılabilir ! Ayrıca verilen linklerde kullanıcıları sıkıntıya sokacak şekilde script barındıran siteler görülen lüzum üzerine kaldırılabilir !

* Forum üzerindeki Email veya PM (ÖM) sitemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ !!! Yönetim ticari olarak kullanım veya kural dışı kullanıma yönelik şikayet aldığı veya gerekli gördüğü durumlarda PM'leri (Özel Mesajları) okuma ve gerekiyorsa yayınlama hakkına sahiptir.

* Üyelerin Forum içine yazdığı bilgiler yada link verdiği dosyalar kullanıcıyı zor durumda bırakacak yada cihazlar için tehlike arz edecek bilgi veya dosyalar ise,ÜYE mutlak surette uyarı yazısı yazmak zorundadır !!!

* Forum içerisinde Açık Olarak Link vermek Suretiyle oyun, film, mp3, warez, crack içerikli konu açmak bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere direkt link vermek kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)


* Herhangi bir alanda kişileri, kurumları, kuruluşları veya hiçbir devlet'i küçük düşürecek resim, yazı, alıntı vb. şeyler kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi forumdan silme hakkımız saklıdır.

* İmza alanlarına her türlü forum linki, ticari site linki, reklam amaçlı mesaj yazılamaz !


* Forumda Banner'ı bulunan yerler sadece önerdiğimiz firma yada yerlerdir. Banner'lar haricinde satış amaçlı ticari firma ismi veya telefon verilemez ! Banner'ı bulunan firmalardan yapılan alışverişlerde doğacak sorunlardan dolayı forum veya yönetim sorumlu tutulamaz !


*Forum kurallarını yanlızca admin değiştirebilir.Kurallar değiştikten hemen sonra geçerlidir.Lütfen kurallara uyunuz...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» TAZE FORUM BAYRAMLAŞMA

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz