Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar?

+29
fetos
defne
azman_aydın
Muhammet
sadullahhazar
I3y_ç@r$!
aret
çilemmm
d3ng3s1z
tülay
nesrinkutur
feat1905
ToLGa HAN
Bur@k
desert
DaRKMaGiCaN
nazann
sevinç
admin
sevgibasaran
GEMLİKLİ_UMUT
Sed@
MıKk
muharremkizil
|{ü|3|2@
scorcher17
PaNdOrA
hakan_
i$m@il
33 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 8 sayfası]

26Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:18 pm

Misafir

Misafir

Salla olurmu nen komik

27Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:18 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

askerlıgı yedı benım omrumude yedi olum tanısma bolumune gecsene

28Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:18 pm

scorcher17

scorcher17

komik ben geldim abii

29Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:18 pm

sevgibasaran

len murat
be dion oğlum biz askerlik yapıoz Razz zoruna gitmesin herşey 180 gün için

30Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:18 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

tamam ayarsızlar tam denk geldı abı kardes

31Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:19 pm

sevgibasaran

ah ahhh murat yavrum ben sana kıyıpta nasıl askere yollarım bilmem oğlum aklı olan askere gelmeden önce okusun ya kısa dönem gelsin yada asteğmen olarak gelsin

32Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:21 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

ben neden ugrasıyom olum okucam dıye keyfıme degıl herelde

33Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:21 pm

scorcher17

scorcher17

muradım oğulllllllllll komik komik komik

34Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:22 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

ay yavrum umit sana kıyıpta nasıl yolladım mardıne bılmemkii

35Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:23 pm

Misafir

Misafir

scorcher17 demiş ki:muradım oğulllllllllll komik komik komik
komik komik komik

36Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:26 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

olum vallaha ayarsızsınız konu amacından cıktı tanısmaya barı gelın yaa olum mıllet bısey yazamıcak sonra konuyaa

37Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:26 pm

scorcher17

scorcher17

hehehe murattttttttt tur attttttttttt komik komik

38Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:30 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

sana ben bı tur attırırım gorursun kürt

39Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:50 pm

i$m@il

i$m@il

GEMLİKLİ_UMUT demiş ki:ne bıkması yaa zamparalık yapamıcam dıye korkar

tartışmaya devam Laughing

40Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:52 pm

Misafir

Misafir

Eweeet komik Erkek adam aldatırda komik komik komik komik (Şakka komik )

41Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 4:56 pm

scorcher17

scorcher17

hehehehe gülceğim yokktu a slan yiğenim be iffannnnnnnnnnn komik komik komik

42Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 5:00 pm

muharremkizil

muharremkizil

Mihail_Kosses demiş ki:Eweeet komik Erkek adam aldatırda komik komik komik komik (Şakka komik )

mesut bunu bi kenera yazdım ona göre Laughing:D:D

http://www.orhakebir.com

43Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 5:04 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

ALDATIRSA GUNUN BIRINDEDE KARISINDA ONU TERK EDER

44Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 8:57 pm

admin

Mihail_Kosses demiş ki:Muharreeeeeeem şaka yazdım kenara... komik

http://alpertungir.com

45Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 8:58 pm

admin

GEMLİKLİ_UMUT demiş ki:ALDATIRSA GUNUN BIRINDEDE KARISINDA ONU TERK EDER
Mihail_Kosses demiş ki:Yav şaka dedim komik

http://alpertungir.com

46Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 16th Nisan 2007, 11:45 pm

sevinç

sevinç

böyle sorular beni aşar!!!

47Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 18th Nisan 2007, 1:51 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

bu işin şakası mı olur

48Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 18th Nisan 2007, 2:17 pm

Misafir

Misafir

komik komik komik yapana bak sen komik

49Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 18th Nisan 2007, 2:19 pm

GEMLİKLİ_UMUT

GEMLİKLİ_UMUT

sen yap ben bakayım sonucunuda gorursun arkadasım

50Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? - Sayfa 2 Empty Geri: Bir İnsan Evlenmekten Neden Korkar? 18th Nisan 2007, 2:23 pm

Misafir

Misafir

Hehehehe komik komik Ya murat şaka yapıoz şurda komik

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 8 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Similar topics

-