Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yeniden dünyaya gelebilsenizkadınmı erkekmi olmak isterdiniz

+10
fbozcan
|{ü|3|2@
hakan_
narkisos
sipal
nazann
sevinç
scorcher17
PaNdOrA
i$m@il
14 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

i$m@il

i$m@il

siz ne olmak isterdiniz?

PaNdOrA

PaNdOrA

kadın olmakkk

scorcher17

scorcher17

erkek tabi ok

Misafir

Misafir

Erkek.. ok Birgün bütün kadınlar anlıcak..

PaNdOrA

PaNdOrA

nei anlıcak???

Misafir

Misafir

Erkek olmanın ne kadar güzel olduğunu..

sevinç

sevinç

evet.ben hep söylerim keşke erkek olsaydım diye

Misafir

Misafir

Hehehe bak bi tane anlayan çıkmış komik

PaNdOrA

PaNdOrA

sen öle san en asıl erkekler anlıcak kadın olmann ne kadar güsel oldunu

sevinç

sevinç

kadın olmak da güzel tabi ama erkekler daha özgür sanki

sevinç

sevinç

aaaah aah keşke erkek olsaydım(bakın yine söylüyorum ve hep söylicem)

nazann

nazann

kadın olmak ok

PaNdOrA

PaNdOrA

ee sen de böle dersen erkek omak da özgür die bişi yokk

sevinç

sevinç

herkesin hayatı ayrı bu yüzden farklı düşünüyoruz bu konuda bence

PaNdOrA

PaNdOrA

bilmem belkide ya ne kadar da olsa erkeklern bizden da özgür da üstnmş gibi düşünülmesini semiom sen da özgr oldukalrını düşünmessen snn çocuklarn hiç düşünmes bölece bu ortadan kalkar gibi bence sankii...

sipal

sipal

erkek ve osman olmak isterim

Misafir

Misafir

kesinlikle erkek olmak isterim...dünya tarihi boyunca çıkan savaşlar kavgalar anlaşmazlıklar...hep kadınlar yüzündendir...erkekler saf ve temiz yaratıklardır sadece ilgi ve aşk onların gözlerini karartabilir ve sevdikleri uğruna herşeylerini feda edebilirler...o yüzden söz konusu bi kadın olduğunda bir çok kavga ve dövüş,savaş gibi olayların gerçeklerşmesi kaçınılmazdır....asla böle bişeye sebep olmak istemezdim....

narkisos

narkisos

Allah Allah, tarih boyunca çıkan savaşların sebebini araştırdın galiba, Bush da zaten Irak a bi gönül meselesi yüzünden saldırdı dimi petrolle fln alaksı yok , ya da 1. dünya savaşı erkek egemen devletlerin diğerlerini para ve güç için sömürge etme amacıyla çıkmadı ingiltere devlet başkanı büyük ihtimalle almanya devlet başkanını karısına aşıktı, ya da Osmanlı daki pek çok savaşın nedeni yine erkeklerin daha fazla toprak sahibi olmak istemesi değildi

evet söylediğin şey bi kaç örnekte var Truva savaşı. Helen yüzünden çıkmış denir ama görünen sebeptir o. O savaşın zemini çoktan hazırdı zaten olucaktı bi bahane bi kılıf gerekiodu buldular o saf ve temiz yaratık erkekler , Bi de Baltacı örneği vardır ki, savaş bi kadın yüzünden değildir gene, bi kadın savaşı kaybetmemizde rol oynamıştır ama suç yine tamamen bizim Baltacı dadır

Tarihte çıkan savaşların çoğunun sebebi Para, Din, Güç,egemenlik,Toprak genişletmek vs vs vs.Kadınların bu savaşlarda bi rolü varsa eğer zaten olucak olan planlanmış şeyin zamanını biraz öne almak çabuklaştırmak olabilir.

Bütün savaş tarihini kadınların üstüne atmak da ilginç bi yaklaşım doğrusu

hakan_

hakan_

bi tarih kitabı çıkar bunlardan...:)Tarih bilginiz çok iyi; imreniyorum doğrusu....ok

narkisos

narkisos

estağfurullah öyle bi iddiam yok, çok iyi denicek bilgim de yok , ama ilgim var evet

hakan_

hakan_

yok yok bizlerden çok çok iyi olduğu kesin...Ben mesela osmanlı tarihini hiç sevmezdim lisedeyken,tarih dersinden zor geçerdim...Yeniden dünyaya gelebilsenizkadınmı erkekmi olmak isterdiniz 143593

Misafir

Misafir

hakan_ demiş ki:bi tarih kitabı çıkar bunlardan...:)Tarih bilginiz çok iyi; ...

bi de 2000 yılında gs uefayı almıştı..hey gidi gunler Laughing

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

komik komik komik

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-

» mutlu olmak...