Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar

+10
sadullahhazar
PaNdOrA
i$m@il
I3y_ç@r$!
|{ü|3|2@
DaRKMaGiCaN
direwolf
naz
hakan_
muharremkizil
14 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 25th Haziran 2007, 4:56 pm

muharremkizil

muharremkizil

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Eski1_k

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Eski2_k

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Eski3_k

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Eski4_k

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Eski5_k

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Eski6_k

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Eski7_k

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Eski8_k

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Yeni1_k

http://www.orhakebir.com

2Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 25th Haziran 2007, 9:36 pm

Misafir

Misafir

muharrem bunları nerden buldun ya ..

şu otobus cocuklugumda vardı Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 143593

3Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 25th Haziran 2007, 11:52 pm

hakan_

hakan_

harbiden bu resimler süpermiş...Nerden buldun çok merak ediyorum...

4Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 26th Haziran 2007, 11:59 am

naz

naz

gerçekten bunlar harika ya
ama nereleri olduğunu çıkarmak zor
kepezi tanıdım bitek

5Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 26th Haziran 2007, 8:07 pm

hakan_

hakan_

Aslında çok eski değil...Ben bazılarını hatırlıyorum...Siz daha rahat hatırlarsınız..

6Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 26th Haziran 2007, 9:16 pm

direwolf

direwolf

Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 143593 Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 143593

7Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 26th Haziran 2007, 11:51 pm

Misafir

Misafir

amcamı gördüm......Laughing:D:D amma gençmiş bea...ellerine sağlık......

8Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 26th Haziran 2007, 11:58 pm

DaRKMaGiCaN

DaRKMaGiCaN

admir3r demiş ki:amcamı gördüm......Laughing:D:D amma gençmiş bea...ellerine sağlık......

harbiden gençmişşş Laughing

9Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 28th Haziran 2007, 4:53 pm

Misafir

Misafir

ulvinin kahvede vardı ama belki ordan bulmustur:) ellerine sağlık abi:...

10Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 28th Haziran 2007, 11:30 pm

muharremkizil

muharremkizil

yanlış tahmin compela.
Nerden bulduğum önemli mi bence önemli olan paylaşım

http://www.orhakebir.com

11Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 29th Haziran 2007, 1:10 pm

Misafir

Misafir

yok millet nerden buldu acaba dedi de bende bi tahmin yürüttüm, yoksa ayıpsınn abi ellerine sağlıkk:B sen yapta güzel olmasın...

12Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 3rd Temmuz 2007, 9:00 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

ayy çok güzel saol muharrem alkış

13Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 4th Temmuz 2007, 1:45 pm

Misafir

Misafir

Yaşşa nen muharrem..Sağolasın..çok süper.. Laughing

14Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 4th Temmuz 2007, 7:26 pm

I3y_ç@r$!

I3y_ç@r$!

saol ellerine sağlık cok güzel olmuş
gençliğimi hatıraladım bireden Laughing

15Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 6th Temmuz 2007, 2:26 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

komik komik

16Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 6th Temmuz 2007, 3:15 pm

Misafir

Misafir

F@tiH_03 demiş ki:saol ellerine sağlık cok güzel olmuş
gençliğimi hatıraladım bireden Laughing
ne günlerdi be elimizde büyüdün gittin Laughing

17Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 6th Temmuz 2007, 5:06 pm

I3y_ç@r$!

I3y_ç@r$!

sen nerden biliyon o günleri sen daha cilli oynuyodun o zamanlar komik

18Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 6th Temmuz 2007, 6:17 pm

i$m@il

i$m@il

F@tiH_03 demiş ki:sen nerden biliyon o günleri sen daha cilli oynuyodun o zamanlar komik

konuşma len danone çocugu komik komik

19Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 6th Temmuz 2007, 9:36 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

i$m@il demiş ki:
F@tiH_03 demiş ki:sen nerden biliyon o günleri sen daha cilli oynuyodun o zamanlar komik

Laughing Laughing

20Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 7th Temmuz 2007, 11:54 am

Misafir

Misafir

i$m@il demiş ki:

Laughing Laughing Laughing

21Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 7th Temmuz 2007, 12:23 pm

sadullahhazar

sadullahhazar

güzel fotoğraflar nostalji olmuş teşekkürler.

http://galeri.netfotograf.com/portfolyo.asp?foto=dagli

22Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 22nd Temmuz 2007, 2:00 pm

merve

merve

çok güzel resimler ellerine sağlık muharrem abi

23Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 13th Ağustos 2007, 1:29 pm

japon girl2

japon girl2

alkış

24Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 14th Ağustos 2007, 11:47 am

scorcher17

scorcher17

ya sadullah hazar kim adam paso yorum yazıo cvp yazan yok :S

25Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar Empty Geri: Büyükorhan'dan Eski Fotoraflar 27th Nisan 2008, 2:09 pm

BİZE_DE_DERLER_ÇAKICI

BİZE_DE_DERLER_ÇAKICI

NERDEN BULDUN HARBİDEN BURLARI YAW

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Bursa'dan Eski Resimler