Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

50 yıl önceki B:orhan Gençliği (m.Çalı dan alıntıdır) Emeğe

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

kayakaya

kayakaya

biraz küçük oldu. Resimleri tam görmek ve isimleri okumak için lütfen resme tıklayınız....

En son tarafından 7th Şubat 2008, 7:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

kayakaya

kayakaya

50 yıl önceki B:orhan Gençliği (m.Çalı dan alıntıdır) Emeğe Iiiiiilr7.th

mustafa cali

mustafa cali

korsan yayın var admin ler sizi göreve cağırıyorum Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Misafir

Misafir

alıntı olmuş sanki biraz daha önce verildi Laughing

cr7

cr7

güzel olmuş

https://login.live.com/ppsecure/sha1auth.srf?lc=1055

Artistt_7

Artistt_7

alkış süper olmuş

kayakaya

kayakaya

arkadaşlar bakmayın siz çalı ya. özellikle yazdım alıntıdır. Sadece eksik gördüğüm yerleri tamamladım. ne yaptımsa hep sizler için... Gayfa görüşcez senle,kahvede yakalamayım oğlum seni 50 yıl önceki B:orhan Gençliği (m.Çalı dan alıntıdır) Emeğe 627772

Misafir

Misafir

Orhankebir Forum Kurallarına Göre Bir Kişinin Atıığı Bir Şeyi Birdaha Atan Olursa Orhankebirin 77 Maddesinin 1.Fıkrasına Göre 1 Yıldan 3 Yıla Kadar Forumdan Uzaklaştırma. . . komik komik komik:B:B

muharremkizil

muharremkizil

By_CoMpElA demiş ki:Orhankebir Forum Kurallarına Göre Bir Kişinin Atıığı Bir Şeyi Birdaha Atan Olursa Orhankebirin 77 Maddesinin 1.Fıkrasına Göre 1 Yıldan 3 Yıla Kadar Forumdan Uzaklaştırma. . . komik komik komik:B:B

katılıyorum compela ya komik:B:B:B

http://www.orhakebir.com

kayakaya

kayakaya

tamam arkadaşlar siz bilirsiniz. İyilik yaramıyyor size anlaşaılan. Bugün itibariyle forumdan istifa edip ayrılıyorum.. Tüm maddi ve manevi desteğimi de çekiyorum.. bye... bye... bye... bye... bye...

Misafir

Misafir

Dayıcım yapma böyle yha kırıyosun bizi . . . Laughing

mustafa cali

mustafa cali

HADİ GENE AFFETTİM ÜZÜLME SEN BUNDAN SONRA BENİM YARDIMCIM OL ALİİİ

kayakaya

kayakaya

olum sen kime öğeritiyorsun bu işleri. bütün internet bilgisayar piyasa sektörünü ayrıntıları kim öğretti sana. Sen gel benim yardımcım ol. Adminlerden desteğin çok anlaşıldı.İki kişiye burası dar gelir. Hadi byeeeeee dostum.. İki çay yap.. Laughing

mustafa cali

mustafa cali

caylaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-