Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Evrime bakışınız nedir?

+2
DaRKMaGiCaN
i$m@il
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Evrime bakışınız nedir? Empty Evrime bakışınız nedir? 8th Mayıs 2007, 6:21 pm

i$m@il

i$m@il

evrim hakkındaki düşünceleriniz neler öğrenelim

2Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 11th Mayıs 2007, 9:00 pm

DaRKMaGiCaN

DaRKMaGiCaN

çok saçma bişi bence...

3Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 16th Temmuz 2007, 6:59 pm

desert

desert

bence evrim çok saçma ama şempanzelerle insanları ayıran 2 çift kromozom var bu da kafa karıştırıyo ama tabkide insanların hayvanlardan geldiğini savunanlara karşıyım bence bu tamamen hayl ürünü gerçek deil yani......

4Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 16th Temmuz 2007, 9:01 pm

hakan_

hakan_

teori zaten ,,Hayal ürünü de diyemeyiz evrime.

5Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 16th Temmuz 2007, 10:05 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

teori ve bence çok saçma .....

6Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 16th Temmuz 2007, 11:28 pm

desert

desert

bence sadece bir hayal ürünü çünkü böle bi şey ispatlanabilecek nitelikte olmalıki teori olsun ama deneyler le bu çürütüldü e insanlardan 2 kromozom farklı çıktı yani teori çürütüldü ve sadece hayal ürünü olarak ortada kaldı sadece... okumak isteyenler nationl geopraphy dergisinde bulabilir....

7Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 16th Temmuz 2007, 11:36 pm

Misafir

Misafir

"turler arası geçiş kalıntılarının olması gerekir ama hala bunlar bulunamadı"...Darwin..

hatırladıgım kadarıyla boyle bi sozu vardı..yani darwin bile teorisinden emin değildi..

8Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 16th Temmuz 2007, 11:39 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

evt bunu bende okumuştum bi yerde söylemiş ama snr kendi de inanmamış fakat ağzından çıkmış bikere :-)

9Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 16th Temmuz 2007, 11:50 pm

desert

desert

işte ağzından çıkmış yani bu teori olamaz bu yüzden sadece bir görüştür buda onun bir hayali ürünüdür

10Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 24th Temmuz 2007, 8:29 pm

desert

desert

evrim sizce hayvanlarda gerçekleşmişmidir

11Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 24th Temmuz 2007, 10:34 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

bence herşey böle yaratılmıştır

12Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 24th Temmuz 2007, 10:36 pm

desert

desert

yani nsıl herşey
sence hayvanlar evrimemi uğramış

13Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 25th Temmuz 2007, 4:55 am

Misafir

Misafir

alper_ demiş ki:"turler arası geçiş kalıntılarının olması gerekir ama hala bunlar bulunamadı"...Darwin..

hatırladıgım kadarıyla boyle bi sozu vardı..yani darwin bile teorisinden emin değildi..

ADI ÜZERİNDE TEORİ...

yaratılış gerçeğini kimse inkar edemez ama varoluşun bilimsel açıklaması yapan tek insan....bilimsel olarak kesin bir yanılgı oldugunu ispatlayamadıkları (gerçi işlerine gelmiyo desek daha doğru olur) için evrim teorisini kabul ediyoruz....ancak hepimiz biliyoruzki tek bir allah vardı ve o herşeyi böyle yaratmıştır...tesadüfler söz konusu değildir..işte evrim teorisinin kabul görmesinin sebebii bu...

14Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 25th Temmuz 2007, 12:46 pm

Misafir

Misafir

evrime sole bi bakıyorum..baktıkça bakası geliyor insanın..

15Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 25th Temmuz 2007, 12:52 pm

karasevda

karasevda

alper_ demiş ki:evrime sole bi bakıyorum..baktıkça bakası geliyor insanın..
Laughing Laughing

16Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 25th Temmuz 2007, 3:31 pm

i$m@il

i$m@il

murat boşveerrr komik komik

17Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 25th Temmuz 2007, 3:32 pm

desert

desert

ok tamam ben sana demedimmi:B

18Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 25th Temmuz 2007, 4:11 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

alper_ demiş ki:evrime sole bi bakıyorum..baktıkça bakası geliyor insanın..
komik komik komik komik komik
hayır murat abi bence hiç bişey evrime uğramamıştır

19Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 25th Temmuz 2007, 4:28 pm

i$m@il

i$m@il

murat kamac demiş ki:ok tamam ben sana demedimmi:B

komik komik

20Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 25th Temmuz 2007, 5:30 pm

desert

desert

valla bana göre araştırılması gereken bir konu belki hayvanlar evrime uğramış olabilir..

21Evrime bakışınız nedir? Empty Geri: Evrime bakışınız nedir? 8th Ekim 2007, 12:33 pm

Misafir

Misafir

eğer bi gün biri yaradılışı bilimsel olarak açıklayabilirse ancak o zaman evrimi çürütür....

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]