Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Farklı olana niye saygımız yok

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Farklı olana niye saygımız yok Empty Farklı olana niye saygımız yok 7th Ekim 2007, 12:42 am

barisarock

barisarock

Öncelikle bu konu bence cok önemli cünkü bizim insanımız bunu cok yapiyo ve ne yazikki büyükorhan'da bile bunu yasadım farklı olana sanki saygimiz yok gibi örnek verecek olursak benim saclarim gecen sene cok uzundu ve cevremdeki insanlar hemen kötüye yorumladı erkek adam sac uzatırmı sen kızmısın adam gibi tras olsana ya da kıyafet tarzım ve dinledigim müzikten ötürü satanist,ateist diyenler bile oldu Bu kadar kolaymı insan karalamak insanın adam olup olmıyacagını sekil,kıyafet ve müzik mi belirlio.Benim kendi özgürlüğüme niye cevremdeki insanlar karisio farklı olmak sucmu!!!!!!!!!!!!

En son tarafından 8th Ekim 2007, 10:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

2Farklı olana niye saygımız yok Empty Geri: Farklı olana niye saygımız yok 7th Ekim 2007, 12:51 am

fbozcan

fbozcan

Evet haklısın insanları anlamadan sucluoruz bizim gibi olmayanı hemen dıslıyoruz.

3Farklı olana niye saygımız yok Empty Geri: Farklı olana niye saygımız yok 8th Ekim 2007, 12:31 pm

Misafir

Misafir

barisarock demiş ki:Öncelikle bu konu bence cok önemli cünkü bizim insanımız bunu cok yapiyo ve ne yazikki büyükorhan'da bile bunu yasadım farklı olana sanki saygimiz yok gibi örnek verecek olursak benim saclarim gecen sene cok uzundu ve cevremdeki insanlar hemen kötüye yorumladı erkek adam sac uzatırmı sen kızmısın adam gibi tras olsana ya da kıyafet tarzım ve dinledigim müzikten ötürü satanist,ateist diyenler bile oldu Bu kadar kolaymı insan karalamak insanın adam olup olmıcagını sekil,kıyafet ve müzik mi belirlio.Benim kendi özgürlüğüme niye cevremdeki insanlar karisio farklı olmak sucmu!!!!!!!!!!!!

ilk önce böle düşünen biri varmış demek çok güzel...farklı olmak herzaman iidir ...asla tek düze insan tipinden hoşlanmam..farklı olmayı bende severim ki biliyosun beni az çok...ama büyükorhanın kültür seviyesindenmidir yoksa at gözlüğüyle bakışlarındanmıdır nedir bi problem olduğu kesin ve farklı olan insanlar dışlanıyo...bende uzatmıştım saçlarımı se sakalımı....amaç bana yakımşması ya da birilerinin gözüne daha ilginç gözükiim değil sadece farklı olmak ve farklılığı yaşamak olduğu halde inanılmaz tepkilerle karşılaştım...o yüzden ben 4 senelik tecrübemle sana şunu tavsiye ediyorum kulak asma....başka çaresi yok çünkü...zamanla alışacak insanlar...şunu anlamıyorlar...bizler özenti değiliz...bizler farklıyız...anlaşılmayan nokta burası...ama elbet zamanla anlaşılır...sadece kulak asmamak lazım şimdilik...sonrası allah kerim...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]