Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Müzik indirene GÖZALTI ÖNEMLE OKUYUNUZ

5 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

felek?

felek?

kusura bakma kardeş

Misafir

Misafir

Önemli Deil Bide Görevim Olrak Söyliyim Arda Arda Mesaj Yazma Forum Kurallarını Okumanı Tavsiye Ederim. . . Müzik indirene GÖZALTI ÖNEMLE OKUYUNUZ - Sayfa 3 627772

felek?

felek?

eh okuyam

Misafir

Misafir

Bur@k demiş ki:
alper_ demiş ki:hepimiz ölecez Müzik indirene GÖZALTI ÖNEMLE OKUYUNUZ - Sayfa 3 143593

hadi ya ben kazık çakmayı düşünüyodum

Evil or Very Mad Crying or Very sad affraid Razz

naz demiş ki:
alper_ demiş ki:hepimiz ölecez Müzik indirene GÖZALTI ÖNEMLE OKUYUNUZ - Sayfa 3 143593
ya tüh bende limewirenin türkçe versiyonunu yeni yüklemiştim sevinmiştim şimdi hepimiz ölecekmiyiz tüüüüüh ya Laughing Laughing

inşallah bozuk çıkar Laughing Laughing tüm indirme programlarını şiddetle kınıyorum Laughing Laughing

naz demiş ki:türkçe müzik indirmesek yabancı indirsek hafifletici sebep olurmu acaba

Laughing Laughing yabancı değil de yabancı müzik olursa neden olmasın Laughing

naz

naz

Laughing valla bunu yazıp bakınca aynı şey benimde aklıma gelmişti kalp kalbe karşıymış ne diyeyim Laughing Laughing Laughing

Misafir

Misafir

Laughing bunu derken ? 259. mu ? 260. cı mesaj mı ? Laughing bu olursa 260, 260 olursa kalp kalbe karşı olmuyo çünkü Laughing Laughing

kalp kalbe karşı olma durumunu k olarak ifade edersek , buradan bulacağımız eşitsizlik aşağıdaki gibi olur ;

(k) ve (bu) farklı mesajlar olmak üzere ;

bu=260

k=259

sonuçta k'nın 260'a eşit olmadıgı görülür..

yakında uydurma yada saçmalama dalında rekor kıracam Laughing Laughing

Bur@k

Bur@k

alper_ demiş ki:Laughing bunu derken ? 259. mu ? 260. cı mesaj mı ? Laughing bu olursa 260, 260 olursa kalp kalbe karşı olmuyo çünkü Laughing Laughing

kalp kalbe karşı olma durumunu k olarak ifade edersek , buradan bulacağımız eşitsizlik aşağıdaki gibi olur ;

bu=260

k=259

kendi yazdığından bişey anlıyon mu bari

http://www.orhankebir.net

Misafir

Misafir

tabii ki Müzik indirene GÖZALTI ÖNEMLE OKUYUNUZ - Sayfa 3 Thumb_653450318

naz

naz

alper_ demiş ki:Laughing bunu derken ? 259. mu ? 260. cı mesaj mı ? Laughing bu olursa 260, 260 olursa kalp kalbe karşı olmuyo çünkü Laughing Laughing

bu=260

k=259

yok alper o 258. mesajdı sonra başka yere yazdım dolayısıyla mesaj sayısıarttı mesela senin mesaj sayın sürekli artmakta mesajların numaraları bilinmemekte ben bu derken şimdi kaçıncı mesajdan bahsettiğim pek anlaşılamaz olduğundan şööle bi genelleme yaparsak 5920. mesajım kalp kalbe karşı olacak Laughing Laughing

Misafir

Misafir

scratch scratch evet..anlıyorum Laughing Laughing

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3