Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kahvede Maç Heyecanı. . .

+7
aret
kayakaya
cüneyt
rain
Gökhan Atış
mustafa cali
|{ü|3|2@
11 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

26Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 5th Şubat 2008, 10:23 pm

aret

aret

kusn elıne sağlık super olms alkış

http://chaose.forumq.biz

27Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 5th Şubat 2008, 10:31 pm

Misafir

Misafir

kayakaya demiş ki:kompela teşekkürler yeğenim. Hadi bizden iyi kurtuldunuz. fenerden gol yemediniz diye insan bu kadar sevinir mi be. neyse sizin sahanızda yeneriz sizi. yine 6-0 mı olsun 7 yetermi???????????????

Yaw dayı ne konusuosun kahvede sesin çıkmıodu gol olmasın die domates gibi kızardın konusturma şimdi benii . . .ezdik resmen walla kedi köpek gibi oynadık sizle. . . ama gol olmadı onemli deil komik

28Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 5th Şubat 2008, 11:20 pm

rain

rain

futbol bir oyun kuralıda basit golü atan kazanır tıpkı bir önceki maçta 2 tane salladığımız gibi. Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 143593

29Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 12:40 am

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

niye herşeyi tanımlıyosun ki herkesin futbol hakkında yeterince bilgisi var zaten Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 143593

30Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 1:21 am

rain

rain

biz insanlar çevremizi ve etrafımızda olan biten her şeyi tanım layarak kavramaya çalışırız, bu isteyerek yaptığımız birşey değil insan beyninin çalışma prensibi bu! yani makine böyle işliyor üzgünüm elimden birşey gelmez. Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 143593 bu soruyu hiç sorulmamış sayıyorum.

31Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 1:24 am

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

ya seninle polemiklere girecek deilim her yazdığını okuyorum ve hep aynı şey dikkatimi çekti sürekli tanımlayarak kavrıyosun galiba başkaları bunu yapmıyo da ilginç geldi komik komik

32Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 1:33 am

rain

rain

bilginin kime ne zararı olmuş? sana bi zararı var mı? varsa özür borçluyum.

33Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 1:36 am

rain

rain

aslına bakarsan benim yazdıklarımın insanların hoşuna gitmiyor olmasının nedeni insanların doğru bildikleri yanlışları irdeliyor olmamdan kaynaklanıyor bazen. bazen de hassas noktalarına dokunmamdan kaynaklanıyor tuttukları takımları, sempatizanı oldukları ideolojileri fanatik bir tavırla üzerine bir sürü uzun cümleler kurdukları fikirlerini kaşıyınca böyle oluyor.

34Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 2:05 am

desert

desert

rain o zaman herşeyin doğrusunu sen bilion.. bizede konuşulacak bir yer bırakmıyonki çünkü sana göre bizim fikirlerimiz genelde yanlış... senin doğruların başkasını ilgilendirmez sadece yeni bir şey öğretebilir biri bir başkasından birşey öğrenir ama ona katılmak zorunda deildir.. başkasının doğrusunu yapıcağıma kendi yanlışımı yaparım daha ii...

35Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 6:59 am

rain

rain

ooo desert nerelede kaldın sen özlettin kendini... foruma bir yargıç lazımdı sen gelince ihtiyaç kalmadı başladın yine infaza!! neyse söyledikerim yine dokunmuş gibi sana boşver hayat işte yanlışlar ve doğrular üzerine kurulu her zaman doğruyu seçmek mümkün olamaz değilmi. Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 143593 ben kendi adıma hep doğruyu seçip uygulayamıyorumda sadece çabalıyorum acizane.

36Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 2:46 pm

|{ü|3|2@

|{ü|3|2@

yaptığın laf kalabalığından başka bişey deil BENCE.yazdıklarını büyük bir sabırla okurken cümlenin sonuna geldiğimde başını kaçırabiliyorum neyse komik komik

37Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 3:44 pm

desert

desert

ah rain bak yine ne yazdığının farkında deilsin çok tutarsız konuşuyosun yine her zamnaki gibi kendni savunma moduna giriyosun demekki yazılanlar bana deil sana dokunuo ki beni özlediğini sözlerinle belli ediyosun.. keşke senin dediklerini sindirebilsem ne yapayım mantıksız geliyo bana,alaycı bir konuşma tarzın var belki bundan bu kadar tepki topluyosun heralde yazdıklarına biraz daha dikkat edersen güzel olur o zaman belki yargıçlık yapmam....

38Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 3:50 pm

rain

rain

yukarıdaki söylediklerinden belki doğruya en yakın olabilecek olan benim konuşma tarzımın alaycı olması. evet öyle bu benim uslubum tarz diyelim. tutarlılık veya tutarsızlık konusunda bana birşeyler söyleyebilecek en son kişi sen olabilirsin bence. evet doğru ben kendimi savunuyorum, söylediklerimi ve ortaya attığım fikirlerimim savunuyorum bir insan bunları yapmıyorsa söylemlerinin arkasında durmuyorsa niye yaşar ki .ee tabi bu dediğim tutarlı ve mantıklı konuşan insanlar için geçerli aksi halde insan senin gibi dayanağı olmayan tutarsız ve sırf cevap vermiş olmak için birşeyler söylüyorsa arkasındada durmasına gerek yoktur. herşey bir yana seninle kounşmak bazen haz verici olabiliyor cidden Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 143593

39Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 3:56 pm

desert

desert

ya bak bana yargıç diyosun infazı yapan sensin en başta burda bir tutarszlık söz konusu beni eleştiriyosun ama kendi yazdıklarının eleştirilmesini istemiyosun demekki benim yazdıklarıma hırsla yaklaşıyosunki benim yazdıklarıma tutarsız diyosun yani beni benim lafımla vurmak istiyosun.. baksana yargılanmaktan hoşlanmıyosan kendini yargılatacak bi şeylerde yapma... kontrolünü sakın kaybette bak benimle konuşurken haz duyuyomuşsun allah muhafaza bu sana zarar verir banada cevap vermek zorunda deilsin...

40Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 4:00 pm

desert

desert

çok yazıkya bu kadar kötümü etkiledim seni kusura bakma gerçekten.. zten senin gibi mantıklı bir insanada böle konuşma tarzı yakışırdı...

41Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 4:00 pm

rain

rain

ama şu bir gerçek ki artık benim yazdıklarım yüzünden senin kendini kötü hissetmene sebep olmak istemiyorum. bu sebeple bir süre benim yazdıklarımın zıttını düşünsen bile yani bana göre tutarlı olan fakat sana ters gelen şeyleri söylesem bile cevap yazmaya çalışma ki bende sana bu uslubumla cevap vermeyeyim. dikkatli oku cevap vermeye çalışma diyorum çnüki bu güne kadar yazdıklarını malesef cevap yerine bile koyamıyorum.

42Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 4:01 pm

rain

rain

ama karar senin tabi mazoşistde olabilirsin seni tanımıyorum

43Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 4:07 pm

desert

desert

o zaman ben sende bir sorun ararım nedenmi çünkü bugüne kadar bir şeylere cevap verme ihtiyacı duyan sendin yo gerçekten bu formda sen varken çok güzel vakit geçiriyom sen yokken bu forma dahi girmiom.. cevap vermeye çalışıon ha allah allah bende diom bu kadar bana mantıksız gelen cümleler nie demekki cevap bulamıyodun ha olabilir boşver bana cevap vermen gerekmez..

44Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 4:09 pm

desert

desert

rain demiş ki:ama karar senin tabi mazoşistde olabilirsin seni tanımıyorum
vay be daha hala bana cevap veriyosun ya şu deminki yazını oku ondan sonra bana bi şeyler söle.... ben mazoşist deil sadistim biraz ...

45Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 4:23 pm

rain

rain

beni tanıyormusun? tanışmaya nedersin peki uzunca bir süredir az çok bir şeyler yazıyosun bana benim hakkımda biraz daha fikir sahibi olmaya nedersin? ismim Hakan 81 doğumluyum büyükorhanlıyım ama Bursada büyüdüm yani oranın kültürünü aldım. şu an istanbuldayım mesleğim gereği birkaç yıldaha burdayım sanırım. sadist değilim aslına bakarsan seninde öyle olmadığına inanıyorum sadistim derkende her zamanki gibi bana cevap vermiş olmak için yazdığın bir lakırtı olduğunu düşünüyorum Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 143593

46Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:00 pm

desert

desert

bazen birine verilecek en güzel cevap karşındakiyle onun dilinde konuşmaktır bende öle yapıyom ve sen lakırtı olarak görüyosun bu senin konuşma tarzın belki.. sana gelince beni fazla ilgilendirmiyosun bende büyükorhan kültürüyle büyüdüm ve senin gibilere burada, bu formda ve heryerde kesinlikle alay ettirmem bunuda unutma herşeyin bir tarzı vardır bir insanda herkes tarafından eleştirilmez ama bakıyorumki herşeyde muhalefeti sen yapıyosun o üstteki yazdığın afedersin ama bir komedyen işi bence ama komik deil...

47Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:15 pm

rain

rain

alaycı bir konuşma tarzım olduğunu kabul ettim ama bu insanlarla alay etmek için konuştuğum anlamına gelmez! buradaki ince nuans farkını anlayabilmeni beklerdim. tekrar ve son kez söylüyorum amacım nerde ne şekilde olursa olsun doğruyu bulmaya çalışmaktır. ve genç arkadaşım birine yababileceğin en kabaca tavır nedir diye bana sorsalar ona ismimi sunduğumda bana ismini söylememesi olur derdim. seni anlıyorum en azından anlamaya çalışıyorum empatinin ve iletişimin ne olduğunu sana tekrar tekrar anlatacak değilim. ama malesef sen daha çnce anlatmak istediğimi bir çok şeyi tekrardan anlatmamam sebep oluyorsun. öyle olsun bakalım tekrardan zarar gelmez pekiştirme yapmış oluruz.

48Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:50 pm

desert

desert

senin bana bi şey anlatmana gerek yok.. anlatılacak bi şey yok ortada ben zaten seni anlamam sen anlayanlara anlat anlatacaklarını sayın rain bey....

49Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:52 pm

rain

rain

bir kelimeyi aynı cümede 5den fazla kez kullanınca ''anla'' tım bozukluğuna sebep olabilirsin Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 143593

50Kahvede Maç Heyecanı. . . - Sayfa 2 Empty Geri: Kahvede Maç Heyecanı. . . 6th Şubat 2008, 5:54 pm

mustafa cali

mustafa cali

boşu boşuna tartışmayın

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki