Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İzmir çocuklarına ağlıyor...(14.04.2007)

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

ismail_aladag

ismail_aladag

İzmir çocuklarına ağlıyor...(14.04.2007) Aksaray_kaza5

İzmir çocuklarına ağlıyor: 32 ölü İzmir'in Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri Kapadokya'ya götüren otobüsün kamyonla çarpışması sonucu çoğu öğrenci 32 kişi öldü, 30 kişi yaralandı.

Aksaray Valisi Sebati Buyuran, ilköğretim okulu öğrencilerini taşıyan otobüs ile kamyonun çarpıştığı trafik kazasıyla ilgili olarak, ''Netleşen rakamlara göre kazada ölü sayısı 32, yaralı sayısı 30'' dedi.

Kazanın ardından Aksaray Devlet Hastanesine gelerek yetkililerden bilgi alan ve Buyuran, kendisine ulaşan son bilgileri basın mensuplarına açıkladı.

Buyuran, şunları kaydetti: ''Netleşen rakamlara göre kazada ölü sayısı 32, yaralı sayısı 30. Yaraların 4'ünü Konya, 3'ünü Kayseri'deki hastanelere sevk ettik. İzmir Valisi ile de irtibata geçtik, kendisi de Aksaray'a geliyor. Hayatını kaybedenlerin cenazeleri uçakla İzmir'e nakledilecek.''

Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılan ve kazada hafif yaralanan otobüsün ikinci şoförü Ahmet Cengiz ise AA muhabirine şunları söyledi: ''Kaza sırasında otobüsün bagaj bölümünde uyuyordum. Otobüsten nasıl çıktığımı da bilmiyorum. Öğrencileri İzmir'den Kapadokya'ya götürüyorduk. Otobüsün içinde aşırı yolcu yoktu, istesek de zaten fazla yolcu alma imkanımız yoktur. Kazanın oluş şekliyle ilgili ise hiç bir bilgim yok. Halen kazanın şoku içindeyim.''

sevinç

sevinç

haberi duyunca şok oldum çok üzücü bi olay.Allah ailelerine sabır versin.bugün geleceğin birsürü meyvesini kaybettik.bu olay sadece onların ailesinin değil tüm türkiyenin acısı...

MıKk

MıKk

cok acı Sad Sad

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]