Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bursayı bilenler:) anlatsın....

+9
karasevda
i$m@il
DaRKMaGiCaN
yesil
^^HaYLaZ^^
sevinç
muharremkizil
PaNdOrA
hakan_
13 posters

Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 4 sayfası]

1bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty bursayı bilenler:) anlatsın.... 20th Mart 2007, 1:58 am

hakan_

hakan_

Ben pek bilmiyorum bursayı....Benim gibilerde vardır elbette forumda..
Nerde ne yenir,neyi meşhurdur,nereleri gezilir,gidince nerde kalınır gibi kısa kısa yazın bakalım tanıyalım bursamızı...?

2bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 20th Mart 2007, 8:35 am

forbidde

Misafir

hadi bakalım cok gezenler cıksın ortaya Laughing

3bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 23rd Mart 2007, 4:39 pm

Misafir

Misafir

Hani gezen yokmu hiç yaa??

4bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 24th Mart 2007, 12:29 am

PaNdOrA

PaNdOrA

en meşhur yerleri herkes bilir:lol: :lol: güney pizza pizza sewnler içn çok güsell bnce, falcon da oturmak içn hoş bi yerr istersen dışarda oturuosn minderler fln war hem oyun oynamak hem oturmak içn papirüs güsell gezmeye gelnce her yeri gezilr bursann yaaa:D Laughing Laughing

5bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 12:37 am

Misafir

Misafir

Yeşilde güzel oturulcak kafa dinleyebileceğiniz bi yer var..Benim orası çok hoşuma gitmişti..Tavsiye ederim..(İsmini Bilmiyorum ama yeşil türbenin hemen orda)Ayrıca mekanların yerini tam olarak anlatalım eğer ismini biliyorsak ismini de yazalım..

6bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 2:33 am

PaNdOrA

PaNdOrA

senn dediğin yer çelebi handır ya da hünkar olsa gerek eet bencede çk güsell:D Laughing

7bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 2:45 am

hakan_

hakan_

Mihail_Kosses demiş ki:Yeşilde güzel oturulcak kafa dinleyebileceğiniz bi yer var..Benim orası çok hoşuma gitmişti..Tavsiye ederim..(İsmini Bilmiyorum ama yeşil türbenin hemen orda)Ayrıca mekanların yerini tam olarak anlatalım eğer ismini biliyorsak ismini de yazalım..

yeşil türbe nerde acaba?

8bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 1:41 pm

Misafir

Misafir

yeşilde Laughing

9bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 3:28 pm

Misafir

Misafir

Emir Sultan'ı biliomusun?Sönmezin ordan yukarı döncen..

10bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 3:34 pm

Misafir

Misafir

Nargile içmek isteyenler:Yine yeşilde bi yer olduğunu duydum ama gitmedim.Tahtakaledeki yeri tavsiye ederim(Şark köşesi bile var bursayı bilenler:) anlatsın.... 143593 )Anladın sen anladın bursayı bilenler:) anlatsın.... 143593 ..

11bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 3:43 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

tahtakale de nerdee?

12bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 3:54 pm

Misafir

Misafir

Ya aralarda bi yerde hani heykele inerken sağda sebzecilerin orda yani eski tahtakale pazarının orda..

13bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 4:05 pm

Alos

Misafir

eminmisin mesut

14bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 4:11 pm

Misafir

Misafir

Evet..Son kararım..

15bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 4:30 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

hııı tmm da yeni sayılır ama demi han gibi bişi

16bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 4:31 pm

Misafir

Misafir

Ewet yeni bi yer..

17bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 4:47 pm

Misafir

Misafir

Nerdeee
Ne biliiim olm orasını bursayı bilenler:) anlatsın.... 143593

18bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 4:49 pm

Alos

Misafir

kanberler:D

19bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 6:48 pm

muharremkizil

muharremkizil

Laughing Laughing Laughing

http://www.orhakebir.com

20bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 25th Mart 2007, 7:33 pm

Misafir

Misafir

Ne işm olur orda...

21bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 26th Mart 2007, 1:27 am

PaNdOrA

PaNdOrA

kanberler neresi yaaa

22bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 26th Mart 2007, 3:53 pm

Misafir

Misafir

Boşver gerenk yok. Pisliğin olduğu yer..bursayı bilenler:) anlatsın.... 143593

23bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 26th Mart 2007, 4:13 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

hımmm o zmn:D

24bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 26th Mart 2007, 4:15 pm

Misafir

Misafir

Hap-esrar işi falan çeviriolar..eee başka yokmu gezilcek yer...birasda sizden..

25bursayı bilenler:) anlatsın.... Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 26th Mart 2007, 5:37 pm

Alos

Misafir

uludaga gıttınız mı ?

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki