Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bursayı bilenler:) anlatsın....

+9
karasevda
i$m@il
DaRKMaGiCaN
yesil
^^HaYLaZ^^
sevinç
muharremkizil
PaNdOrA
hakan_
13 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 4 sayfası]

51bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 6th Nisan 2007, 9:01 pm

sevinç

sevinç

çilek duymadım ama oranın gözlemesi meşhurdu

52bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 6th Nisan 2007, 9:05 pm

Misafir

Misafir

hımmm... belki farklı yerdir benim dediğim..Benim dediğim çınar çoooook büyük

53bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 6th Nisan 2007, 9:07 pm

sevinç

sevinç

belki vardır ya öyle bişey bilemicem

54bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 6th Nisan 2007, 9:08 pm

Misafir

Misafir

ok..

55bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 6th Nisan 2007, 9:11 pm

sevinç

sevinç

bide şey var:şehr-i safa
heykelde bi kafe oradan bursayı izlemek güzel

56bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 8th Nisan 2007, 12:53 pm

^^HaYLaZ^^

^^HaYLaZ^^

ben artık hatırlamıyorum ÇOK ÖZLEDİM
ALLAH NASİP EDERSE 7 AY SNR ORDAYIM

57bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 8th Nisan 2007, 12:55 pm

^^HaYLaZ^^

^^HaYLaZ^^

BEN ARTIK HATIRLAMIYORUM:(
ALLAH NASİP EDERSE7 AY SONRA ORDAYIM
ÇOK ÖZLEDİM:(

58bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 8th Nisan 2007, 3:59 pm

yesil

yesil

bursayı cokmu özledın yıgenım

59bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 8th Nisan 2007, 4:00 pm

yesil

yesil

komik

60bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 8th Nisan 2007, 4:06 pm

yesil

yesil

yıgenım bursada havalar guzel sen askerlık yap bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 143593:

61bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 8th Nisan 2007, 4:07 pm

yesil

yesil

kızmıyon demi

62bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 8th Nisan 2007, 4:14 pm

yesil

yesil

yıgen burda oyle bırseyler yazmıyoo

63bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 9th Nisan 2007, 1:57 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

^^HaYLaZ^^ demiş ki:BEN ARTIK HATIRLAMIYORUM:(
ALLAH NASİP EDERSE7 AY SONRA ORDAYIM
ÇOK ÖZLEDİM:(
aman 7 ay neki göz açıp kapayıncaya kadar geçer ok biz bu bölümde sana hatırlatırız bursayı üzülme bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 143593: bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 143593:

64bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 9th Nisan 2007, 2:15 pm

Misafir

Misafir

Laughing Laughing

65bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 14th Nisan 2007, 12:03 am

PaNdOrA

PaNdOrA

yıldırım gelince bi şeye çok üzülceksn otobüs biletleri tavan yapmışşş komik komik komik

66bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 14th Nisan 2007, 12:22 pm

sevinç

sevinç

ok mesut öğrendim benim anlattığım yerde çilek yemek meşhurmuş.yani aynı çınarın altıymış

67bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 14th Nisan 2007, 3:12 pm

Misafir

Misafir

sevinç demiş ki:ok mesut öğrendim benim anlattığım yerde çilek yemek meşhurmuş.yani aynı çınarın altıymış
ok

68bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 29th Nisan 2007, 10:59 am

DaRKMaGiCaN

DaRKMaGiCaN

komik

69bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 29th Nisan 2007, 2:00 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

eee bu kadarmı gezilcek yer komik komik komik

70bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 29th Nisan 2007, 3:55 pm

^^HaYLaZ^^

^^HaYLaZ^^

hamamları var arkadaşlar karamustafa
havuzlu park falan

71bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 1st Mayıs 2007, 9:42 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

eet hamaları var hüsnügüzel de çok iii komik komik

72bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 1st Mayıs 2007, 9:54 pm

i$m@il

i$m@il

^^HaYLaZ^^ demiş ki:hamamları var arkadaşlar karamustafa
havuzlu park falan

kara mustafa da üşük hamamı die bi yer var içerde 1 dk duramazsın biz gittik

yalnız ayranları çok harika

73bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 1st Mayıs 2007, 10:00 pm

PaNdOrA

PaNdOrA

ya hamam da öle ama ya çok sıcak insan dayanamıo

74bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 11th Temmuz 2007, 9:17 pm

karasevda

karasevda

sevinç demiş ki:bide şey var:şehr-i safa
heykelde bi kafe oradan bursayı izlemek güzel

evet burası çok hoşş ve genelde çok dolu oluyor..

75bursayı bilenler:) anlatsın.... - Sayfa 3 Empty Geri: bursayı bilenler:) anlatsın.... 11th Temmuz 2007, 10:18 pm

sadullahhazar

sadullahhazar

mudanyadan 12 km ilerde trilye görmemiş olanlara tavsiye ederim

http://galeri.netfotograf.com/portfolyo.asp?foto=dagli

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki